| Mortalken a întrebat:

am un Nokia lumia 520 cu windows phone 8.1 versiunea CYAN dar nu imi place si vreau sa il fac inapoi la windows 8.0 dar nu stiu cum am un windows phone 8.0 descarcat de pe internet pe pc-ul meu si nu stiu cum pot sa il instalez cu ajutorul unui program in telefonul meu. Poate stiti voi un program pentru Lumia 520 Dau funda Help my

1 răspuns:
| Mihnea1458 a răspuns:

Nu prea stiu daca se mai poate la 8.0...Am si eu lumia 530 si sunt fericit cu 8.1..Nu e mare diferenta
Dar stiu ca exista flash-tooluri cu care poti sa faci downgrade