| matei1411 a întrebat:

Imi puteti da o iedee de un telefon BUN pana in 500lei?

7 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Dupa mine, du-te la un Orange/Vodafone/cosmote shop si cauta un telefon care sa aiba android, camera peste 2 MP memore interna destul de mare, gps, multitouch, protectie corning gorilla glass( nu se zgarie ecranul ), cam asta iti trebuie si inca ceva, bateria sa fie rezistentawinking

| CCAdrian a răspuns (pentru RB26DETT):

laughing Cerintele pe care ii leai dat tu se gasesc in principal la telefoane de 1000 lei sau mau mult tongue

| RB26DETT a răspuns (pentru CCAdrian):

Eu am dat 400 lei pe un telefon cu tot ce am specificat mai sus, un singur lucru nu are, corning gorilla glass, in resta are tot. sau sa caute un telefon la mana a doua are sanse sa isi ia un super telefon, dar are sanse sa il ia stricat happy

| CCAdrian a răspuns (pentru RB26DETT):

happy Mai mult protectia aia Gorila corning glass face o gramada de bani laughing

| DarknessKirin a răspuns:

Nokia c3

| TommyLynn a răspuns:

Samsung Wave Y (SMARTPHONE - 430 lei)
Samsung Corby II (400 lei)

| miculvrajitor a răspuns:

Samsung xplorer B 2710. tata si mama telefoanelor!
nu te va dezamagi vreodata nici bateria nici fiabilitatea.Garantat. vezi youtube
funda?