| anastasiamarin3242 a întrebat:

Imi puteti gasi un site unde telefonul,, Samsung galaxy a5 2017 black" sa fie in stoc? Am intrat pe multe site-uri dar nu l am gasit disponibil nicăieri, ma puteti ajuta? Nu îl vreau la mana a doua, dar m-am gandit ca stiti dvs un site de încredere unde sa fie disponibil,sau poate ma puteti ajuta căutând unul, pls, am mare nevoie

7 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns (pentru darrio2007):

Pai si cum comanda daca numai este? e stoc epuizat asta intreba

| darrio2007 a răspuns (pentru cfrtobias):

Cand am intrat eu nu aparea ca este stoc epuizat. Altfel nu i-as fi raspuns cu acel link.

| cfrtobias a răspuns (pentru darrio2007):

Nu stiu cum e posibil asa ceva...

| darrio2007 a răspuns (pentru cfrtobias):

Eu stiu. Intre timp s-a epuizat stocul.

| Wr3nch a răspuns:

De ce neaparat modelul asta?
https://www.amazon.co.uk/......B01MY7LB7G

| cfrtobias a răspuns:

Cred ca numai vei gasi doar de cumperi sa zicem de pe Facebook sau olx