| bianka03 a întrebat:

Imi puteti recomanda un smartphone pana in 1000 de lei? (nu vreau iphone-uri)

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Pana in 1000Ron iti Recomand GalaxyS3Mni sau LG OptimusL9! Dar totusi. daca mai pui 100Ron iti poti lua un Galaxy S2 Plus! Ruleaza fara problema orice aplicatie ai dori in acest moment!

Succes; Sper ca te-am putut ajuta!

10 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

LG optimus l7

| fuzzer a răspuns:

Alcatel onetouch.

| stroedaniel13 a răspuns:

Eu iti recomand un Allview. mai exact un p4 quad core.

Un telefon foarte bun la un raport calitate pret excelent. Iti recomand sa arunci o privire si peste parerile celor care l-au cumparat deja aici: http://bit.ly/15NizbY

Răspuns utilizator avertizat
| ionucmarele a răspuns:

Salut iti recomand LG optimus 4x hd, este ptuni peste 1000 de lei dar din punct de vedere a performantelor distruge telefoanele de mai jos, in categoria lui de pret este un best buy.Sau daca vrei ceva mai elegant ai putea sa iti cumeri un HTC one s.

| dragos1621 a răspuns:

Nokia lumia520

| Catalin_Ktl_1992 a răspuns:

Samsung Galaxy S2 recomand (am si eu)

| AlexSm99 a răspuns:

Un Samsung galaxi s2 mini sau galaxi ace.
Eu am ace si sunt multumit.

| hp8510p a răspuns (pentru AlexSm99):

Eu n-am auzit de s2 mini. Poate galaxy mini 2