| Andra0101 a întrebat:

Imi puteti spune cateva jocuri interesante de pe Magazin Play? Vreau ceva asemanator cu Subway Surfers, Temple Run, dar pot fi si de alt tip... Vreau sa fie cat mai interesante si distractive.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Subway Surfers
-Sniper 3D
-Fast and Furious 6
-Critical Strike
-Bad Piggies

Astea le joc eu.

| AlexL28 a răspuns:

Hill Climb Racing
Fruit Ninja
Ma rog, mai sunt ele, cand ai timp intra la sectiunea Jocuri in Play Store si apoi mergi pe categorii, sigur o sa gasesti multe jocuri ok.

| LenoreVoldaren a răspuns:

Ce am și am avut eu: angry birds de toate inclusiv angry birds GO!, bad piggies, subway surfers, temple run 1 și 2, minion rush, where's my water 1 și 2, cut the rope 1, 2 și time travel, tennis 3D, pet rescue saga, my talking tom și altele de la outfit 7, dumb ways to die 1 și 2, pou, moy 1, 2, 3 și house defense, doodle jumb 1 și 2, angry gran radioactive, fruit ninja, happy bird, jetpack joyride, hill climb racing, 3D paperball, blocked in și cam atât.
Sper să-ți placă.

| AliLina2 a răspuns:

Maze run, Run Run 3D, Angry Run, Despicable Me.
Maze Run e super dar iti trebuie si telefon cu grafica buna.mie imi mergea binisor pe un Allview A5 Smiley..totusi,imi mergea si un pic mai greu.

| kiky98 a răspuns:

Stick man, candy crush soda, circle, kim kardashian laughing)

| cosminprepelita a răspuns:

Sonic dash, sniper 3D, minion rush etc happy

| criss00 a răspuns:

Farm heroes saga,candy crush soda saga,fair frenzy, pet rescue saga, charm king, pepper panic saga, candy crush saga, etc.

| CristianDora a răspuns:

Spider-Man Ultimate
Despicable Me 2