| chri a întrebat:

Imi puteti spune ce defecte are iphoneul? As vrea sa imi cumpar unul dar am auzit ca nu sunt aplicatii gratis si ca nu poti pune pozele de pe iphone pe calculator. Va rog ajutati-ma cu niste informatii.

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Nu stiu de unde ai auzit tu chestiile alea ca nu sunt adevarate, Sunt o droaie de aplicatii gratuite si poti punele pozele de pe telefon pe calculator in cateva secunde folosind cablul de date.
Defecte, la unii li s-a stricat butonul. Eu n-am patit. Si uneori iti mai iese din aplicatie dar aia nu cred ca e vina telefonului ci a aplicatiei.

2 răspunsuri:
| HaKa93 a răspuns:

Problema este ca nu poti sa trimiti fisiere, poze, filmulete de pe un iphone pe orice altceva. poti sa o facu cu un program sau cu o conexiune lan activa