| ClaudiuEly a întrebat:

Imi recomandati sa cumpar Samsung s5830 galaxy ace?

Daca da de ce, si daca nu de ce

Funda?!

Răspuns Câştigător
| davidtm a răspuns:

Nu iti recomand....de ce?
1.e vechi.
2.are ecran mic.
3.are 278 ram.(foarte putin.)
4.158 mb integrat..foarte putin.ca la telefoanele alea vechi.dar asta nu e o problema. poti sa-i pui un card. si ii maresti memoria.ca sa bagi mai multe melodii, jocuri, poze..etc.
5.procesor mic.ce inseamna procesor?
procesorul e un fel de creier pentru telefoane!
funda?
PS zi-mi cati bani poti sa dai maxim pe un telefon.si iti recomand un telefon bun!big grin

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU îţi recomand acest model de telefon deoarece este destul de SLĂBUŢ ( chiar dacă e la un preţ accesibil, aproximativ 600 lei ) - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_ace_s5830-3724.php

Toate cele bune.

| AngelOrDemon a răspuns:

Da iti recomand, e un telefon bun, are o memorie buna si depinde de unde ti-l iei big grin!

| AlexMarius18 a răspuns:

Nu iti recomand sa iti achizitionezi un telefon ca acela, din propria experienta, performantele lui sunt foarte slabe si la un moment dat o sa dai cu el de toti peretii laughing! merci