| Nedelcu_Carlos_1990 a întrebat:

Ce ziceti ar fi bine sa cumpar un Samsung galaxy ace S5830? sau altul pana in 800 lei

6 răspunsuri:
| IulianP a răspuns:

In bugetul asta mergi pe Allview P5: http://bit.ly/10uBlEA
Este peste acel Samsung galaxy ace.

| StefaniaM a răspuns:

Arata misto, dar ce e enervant e ca are Ram-ul cam mic, 278 mb

| EmylyaEmy a răspuns (pentru StefaniaM):

Da, iar daca esti interesat/a de fotografie, e cam greu cu doar atata memorie. laughing

| EmylyaEmy a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_ace_s5830-3724.php
Hm... Pare a fi un telefon chiar "smart" :)).
Drept sa-ti spun, pe asta nu l-am testat, eu avand tot un Samsung galaxy, dar ace plus si iti s[un ca a costat 10 milioane lei vechi, dar sunt suuuper multumita. E o investitie importanta si care trebuie sa te tina.
Deci, succes cu alegerea modelului.;)