| Spintecătorilor_Spintecătorul_1995 a întrebat:

Imi recomandati tableta Evolio Aria Mini? De ce? Vreau raspunsuri de la cei care o detin [nu obligatoriu ]. Este adevarat ca spatele se incinge foarte tare? As vrea o tableta intre 500 - 700 de lei care sa dureze in timp si sa fie buna adica sa se descurce bine in jocuri, la navigarea pe net, etc. Dau funda la raspunsuri cu explicatie buna!

1 răspuns:
| xxx8 a răspuns:

Salut ...nu alege tabletele de la evolio ca nu sunt de treaba mai bine mergi pe eboda iti spun sigur ca acolo o sa iti gasesti una super buna ca sunt foarte performante si ieftine plus ca au si calitate.pe scurt incearca stieul http://www.e-boda.ro/tablete-pc.html