| Andreutza_7316 a întrebat:

Imi spune-ti va rog la ce sun ca sa nu imi mai vina mesaje de la 789 pe Orange! Fundita.

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca doresti dezactivarea serviciului, trimite un SMS gratuit cu textul FAN STOP si numele echipei la 789. Uite mai multe detalii aici http://www.orange.ro/services/orange-sport.html.
O zi buna,
Orange Helpers

1 răspuns:
| Konata a răspuns:

Nu ai cum sa anulezi optiunea. Ele vin automat( adica mesajele). Au rolul de a informa clientul in legatura cu diverse detalii ale contului si creditului.Ele vin automat, nu sunt trimise de un ''cineva''.