| Ady17Ardelean17 a întrebat:

Imi spuneti plss cum pot sa fac volumul mai tare la Orange reyo? thinking Plsss dau funda :*:*:*

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Intră la setări şi vezi de acolo.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Utilizatorul Robyi are dreptate, poti modifica volumul acestui telefon prin apasarea butoanelor de volum situate pe partea stanga a telefonului sau prin accesarea acestei optiuni in Meniu - Setari - Sunet - Volum.

Cu prietenie,
Orange Helper

| Robyi a răspuns:

Utilizezi butoanele de volum situate in partea dreapta sau partea stanga a telefonului. Sau, intri la Setari - Sound - Volume.
Bafta.

| Ady17Ardelean17 explică:

Ma refer mai tare decat posibil, deoarece la unele telefoane sunt niste coduri care permit marirea volumului