| corbeaioanagabriela a întrebat:

Imi spuneti si mie un program pentru a prinde net pe telefon de la calculator? Am un wireless care poti intra pe internet si de pe tableta si de pe calculator.

5 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Despre ce telefon e vorba? Are Wi Fi?

| Ovidiu a răspuns:

Nu sunt programe pentru a folosi internetul fara fir ci telefonul/tableta/laptopul/... trebuie sa fie dotat cu sistem wirele(Wi-fi). si nu in ultimul rand sa ai instalat in locuinta ta un router wireless - sau daca ai un router wireless prin p=apropierea locuintei si nu este protejat cu parola e bine si asa

| corbeaioanagabriela explică (pentru Ovidiu):

Nu am Wi-Fi. Poate pot sa imi instalez ca am un router wireless acasa.

| corbeaioanagabriela explică:

Vorba este catel este salsung si are taciscreeme

| corbeaioanagabriela explică:

Vorba este tel Samsung si are taciscreeme
Ps:Scriu dupa tableta