| Andaa199 a întrebat:

Imi tot apare la telefon :Actualizare software...ce trebuie sa fac? ce se intampla daca dau confirma?

4 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Este un update al telefonului. Nu ai de ce să îţi faci griji. Dă confirmare şi aşteaptă să se instaleze.

| RedHots a răspuns:

Daca iti actualizezi software-ul o sa fi la zi cu cel mai nou si bun software inventat. E benefic de obicei, ar trebui sa dai confirma si sa-l bagi la incarcat deoarece consuma mult din baterie. Da te ajuta

| MykaElla1 a răspuns:

Si mie imi apare la s4 si am dat si o sa se stinga telefonul si o sa astepti sa se incarce ceva, adica se actualizeaza toate aplicatiile eu m-am speriat ca nu stiam ce e si am crezut ca s-a stricat

| Andaa199 explică (pentru MykaElla1):

Si ajuta la ceva actualizarea asta?