| MariuKu15 a întrebat:

Imi voi cumpara un Iphone zilele astea si as avea o intrebare. Cum imi pot salva conversatiile de pe whats app de pe telefonul vechi pe cel nou? ps telefonul vechi e un s2. Multumeeesc anticipat happy

1 răspuns:
| emignon a răspuns:

Buna seara. Ma bucur ca v-ati gandit sa va faceti un cadou. Doar meritati! In legatura cu whatsapp, odata salvat numarul de telefon in aplicatie, totul ar trebui sa fie OK. Whatsapp-ul va salveaza inclusiv agenda telefonica, va spun din experienta. Mult succes va doresc!