| SUSAMOGUS a întrebat:

Salut, luna viitoare imi expira contractul la Vodafone si as vrea sa ma portez la digi, trebuie sa platesc o anumită taxa daca vreau sa ma portez acum? Vreau sa specific ca abonamentul a fost achiziționat cu un telefon(telefon care a fost achitat complet anul trecut)

7 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu, nu platesti nici o taxa.

| Lukasssz a răspuns:

Te poti porta la Digi, nu vei plati nici o taxa.

| Crackman a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Digi portabilitate - cat costa :

https://www.digi.ro/......tabilitate

"Cu Digi portezi gratuit orice numar de telefon, indiferent de reteaua de telefonie fixa sau mobila. Costurile de portare vor fi suportate de compania noastra."

| SUSAMOGUS explică (pentru anonim_4396):

Nu ma intereseaza pretul pentru portabilitatea la digi(stiu ca e gratis), ma intereseaza sa stiu daca trebuie sa mai platesc ceva la Vodafone daca ma portez inainte ca contractul sa se termine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contractele nu expira laughing mergi frumos pe site la digi si vezi acolo ca scrie portare. Au oferte foarte bune si pentru un telefon. Suni si vezi

| SUSAMOGUS explică (pentru anonim_4396):

Aparent nu mai poti alege oferta de portare cu telefon, dupa ce-mi bag adresa, pur si simplu imi dispare.
Am sunat incercand sa primesc ceva informati, mi-au baga un robot spunandu-mi sa intru pe site, site unde nu gasesc nimic