| Levente_Salajean_1982 a întrebat:

In Samsung Galaxy SIII i9300, se poate face upgrade la memoria RAM de la 1024 Mb (1Gb) la 2 Gb? Daca da, unde si cat costa?

Răspuns Câştigător
| agentclanc21 a răspuns:

Salut. Din nefericire nu se poate face upgrade la acest lucru, nici la procesor si nici la placa video. Opinia mea este ca acea memorie de 1GB mai suporta jocuri inca vreo 3-4 ani apoi ar trebui sa schimbi telefonul. Totusi am auzit ca Apple vrea sa lanseze un telefon care are piese ce pot fii schimbate. Nu stiu cand.
Oricum telefonul tau este foarte bun si dupa cum am mai spus mai rezista vreo 3-4 ani(poate mai mult daca ai grija de el).
Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Nu...nu este PC sa poti schimba piesele

| SouLIce a răspuns:

Nu, nu se poate