| vinhod a întrebat:

INTREBARE PENTRU DETINATORII DE IPHONE!

salut, am un iphone 4s blocat in Orange Spania, si nu stiu daca stiti, dar sa deeblochezi oficial dp reteaua Orange costa cel mai mult ( aproximativ ), asa ca m-am gandit sa apeles la gevey sim, daca cumva aveti ( voi sau un prieten ) un iphone deblocat prin gevey sim, imi puteti spune daca va deranjeaza cu ceva? adica va afecteaza semnalul? nu va citeste bine sim-ul? dau funda, mersi anticipat

2 răspunsuri:
| adrianbestboy98 a răspuns:

Nu iti recomand gevey daca doresti sa faci update nu o sa mai poti intra in meniu, iti recomand jailbreak si pe urma iti iei din cydia ultrasnow cu care il faci neverlock

| vinhod explică (pentru adrianbestboy98):

Din cate stiu eu jailbrek nu este decodare... cam asa spun specialisti. in fine, ai facut tu chestia asta si ti-a esti? fara bani fara nimic? raspunde-mi te rog