| cooldreams a întrebat:

Iphone 4 (S) sau Samsung Galaxy S III? Ce alte smartphone-uri recomandati? Argumentati!

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Samsung Galaxy S III este mai bun decât toate.
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| cooldreams explică (pentru dragonul2002):

WOW. Multe lume vad ca recomanda Galaxy Note. In orice caz, mi se pare ca S3 mergea bine (cel putin din catev am vazut la colegi). n-am vazut niciodata sa se blocheze.

| vladelvis a răspuns:

Salut,iti recomand Samsung galaxy note 2, are un ecran mai mare decat s3, 2gb ram vs 1gb ram, procesor mai bun, bateria mai buna si pretul nu diferă mult de s3!

| Marylol a răspuns:

Samsung galaxy s iii

| Cipy23 a răspuns:

Sall! Daca ar fi dupa mine as alege Iphone, nu pentru ca sunt fan sau altele dar are un sistem de operare mai simplu si mai atractiv + ca un iphone pot-i sa il ti lejer 4 si sa iti mearga pe el toate lucrurile noi fara lag, de exemplu am un prieten care are iphone 3gs si joaca un joc modern combat 4 care este un joc cu o grafica fff buna si ii merge fara lag, deci Iphone! Succes!

| Bloopies a răspuns:

Mai bine iti iei Samsung Galaxy S III

| Kosner a răspuns:

Avand in vedere faptul ca a aparut Iphone 5 si Samsung galaxy S IV nu prea vad de ce ai vrea sa-ti cumperi telefoane d'asta... Stai cu telefonul pe care il ai acum ca sunt sigura ca vor aparea modele mult mai frumoase decat astea care sunt acum. Ei, atunci poate ar merita!winking

| cooldreams explică (pentru Kosner):

Da, bineee, dar modelel noi vin deja pe piata noastra cu vreo 3000 de lei, ceea ce imi depaseste cu muuuuult bugetul si sincer, nu prea sunt incatata de noile modele. Ms mult oricum big grin

| codx a răspuns:

Samsung galaxy s3 mini este foarte bun.

| Liviu_Rosca_1993 a răspuns:

Samsungul e mai performant din punct de vedere hardware. Software e discutabil. iOS e mai stabil dar mai putin permisiv/customizabil iar Android-ul e foarte customizabil, lag-ul dispare când instalezi un launcher (ADW, GO Launcher, etc). Şi Android-ul e stabil, poate nu ca iOS, dar e. De exemplu, al meu nu cred ca s-a restartat de 2 ori in 1 an de zile.
Du-te într-un magazin, probeaza-le pe ambele şi vezi care se potriveşte nevoilor tale. Personal aleg SIII, iar dintre cele mai noi mi-aş lua HTC One (one simplu, nu one s). Mai ai puţină rabdare.

| cooldreams explică (pentru Liviu_Rosca_1993):

OK... m-ai dat pe spate cu toate detaliile tehnice. laughing Mersi mult oricum pentru raspuns!