| cocacola007 a întrebat:

IPhone 5 sau iPhone 5c? Vreau sa fac trecerea de la un 4s. Avantajele si dezavantajele celor 2 telefoane? Precizez ca o sa il cumpar sh.

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Iphone 5c pentru că e mai nou. În rest sunt la fel.

| Anonimuserr a răspuns:

Mergi pe Iphone 5C e mai bun puţin are baterie mai bună.
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4910&idPhone2=5690

| BogdanDediu a răspuns:

Iphone 5 c face pozele mai clare bateria tine mai mult!

| IseeVoices a răspuns:

Diferenta dintre iphone 5c si iphone 5 e ca la iphone 5c poti sa-ti alegi culoarea spatelui in rest au aceleasi specificatii
Diferenta dintre 4s si 5 nu e mare mai bine ia-ti i5s e mult mai ok.

| Mariiiiiiiii a răspuns:

Un iphon 5...Nustiu dezavantajele si avantajele, insa eu am un iphon 5 si merge f bine, fotografiază bine, se încarcă repede, face poze super.