| AndyPeScurt a întrebat:

Iphone 6 sau
Lgg3
Si de ce.
Funda!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege LG G3 (32GB), deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......tlkagl.php

Toate cele bune.

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

LG G3.
Are specificatii mai bune. Daca vrei sa cumperi un telefon cumpara-l pentru specificatii nu pentru aspect.

| RaduTN a răspuns (pentru OnuOnulică):

Un iPhone este mult mai elegant decat un telefoncu cu Android, pana acuma a fost o problema destul de mare am vazut la telefoanele cu IOS ecranul foarte mic, acuma au inceput si ei sa scoata telefoane mari, iPhone 6 are ecranul de 4.7 inchi. Telefoanele cu Android au problema lagului fata de iPhoneuri care nu intampina aceasta problema, de exemplu o colega are iPhone 4S si nu are absolut nici o problema cu lagul, nici pe partea de gaming nici pe partea de multimedia. Recomand telefoanele cu IOS.

| RaduTN a răspuns:

Daca ai bugetul mare cumpara-ti iPhone 6, daca il ai mai redus cumpara-ti LG G3.
Dar atat timp cat ai bani de iPhone 6 este bine sa-l cumperi!

| ThinkDifferent a răspuns:

IPhone 6! Este mult mai mare și elegant. Mai ales ca ios 8 pe iPhone 6 merge incredibil de repede, nu o sa ai deloc la faţă de android. Jocurile Îți spun sincer nu o sa probleme cu nici unul. Iar camera la LG face poze cam închise față de iPhone care le scoate superbe. Chiar dacă este puțin mai scump iPhone merita.

| POC03 a răspuns:

IPhone 6 clar! Este mult mai bun, pozele le face mai frumoase, ai multa memorie si este un telefon nou.

| andyfcdb11 a răspuns:

Aifon