| annempp a întrebat:

Iphone sau Samsung? Care este mai bun? Eu acum am un Iphone 6 si nu sunt chiar asa multumita de el, nu stiu, imi place dar nu asa mult. Ce telefon imi recomandati? Tot iphone sau Samsung? Si ce telefon? (Sa fie si la un pret ok). Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| Alfred0703 a răspuns:

Samsung. La Iphone platesti in plus pentru chestii pe care nu le ai: incarcare wireless(pana la iphone 8, X), jack de 3.5mm(de la iphone 7), etc. Acum depinde ce inseamna la tine un pret ok. Eu am un Note 9(128 gb) si sunt multumit de el. Am platit 4700 lei(1020 de euro) pentru el, iar cum am inteles, noile Iphone-uri incep de la 1100 euro(64gb). Eu zic ca nu merita. La Samsung ai mai multe optiuni: S Pen(note9/8), slot card SD(in care poti pune un al 2-lea sim), jack de 3.5mm, Fast Charging cu incarcatorul din cutie, casti AKG(care suna foarte bine), camera cu diafragma dubla(la S9 si Note9), si cel mai important(pentru mine), nu a muscat nimeni din telefon(nu are notch). Ca telefoane, iti recomand: S8/8+, S9/+, Note 9. Depinde de bugetul tau.

5 răspunsuri:
| Illuminati2016 a răspuns:

Eu iti recomand un Samsung Galaxy S8 pe la 2400 ron sau un Xiaomi Mi Mix 2s Funda?

| grandebgd a răspuns:

Am detinut si Samsung si Huawei si iPHONE in prezent. Daca nu ai iPHONE 8+ cel putin nu este ok. Pentru sistem iPHONE si pentru camera si ram si procesor Android. Pe langa toate acestea Android nu este atat de restrictionat ca IOS, dar IOS este mult mai securizat si mai sigur ca un Android.

| IntrebareSiraspuns59 a răspuns:

Iti recomand un Samsung Galaxy S7 Edge, este un telefon foarte performant si din punctul meu de vedere, e si frumos telefonul happy

| Illuminati2016 a răspuns (pentru IntrebareSiraspuns59):

Nu este mai frumos decat xiaomi mi mix 2s

| FoxdulinaF0x a răspuns:

Iphone 10