| LadyCrazy999 a întrebat:

Iphone sau Samsung galaxy? argumentatati raspunsul

10 răspunsuri:
| D3letrix a răspuns:

Samsung Galaxy net superior peste toate Iphone-urile fara nici o suparare.Detin S4 si mi-a luat mult sa ma decid intre Iphone 5 si Samsung.Pot sa spun ca S3 e mai bun decat Iphone 5.Se pare ca multi zic acelasi lucru.Ai putea totusi sa citesti niste review-uri pe net.Ca si performanta, S4 este peste Iphone 5.

Un google la Samsung Galaxy S4 vs Iphone 5.Iti vei da seama singurawinking

| BMadalin1992 a răspuns:

IPhone e foarte scump, deci, Samsung Galaxy, parerea mea.

| BeeaBeea a răspuns:

Pai eu una as alege Iphone pentru ca are mult mai multe optiuni decat Samsung Galaxy si pentru aspectul lui.Dar si Samsung Galaxy este bun daca iti iei un Smartphone mai mare, daca e mic nu prea ai ce face cu el.

| msdro2 a răspuns:

Iphone deoarece mie mi se pare mult mai stabil

| 7800Fahrenheit a răspuns:

Pai, tehnologia "Android" mi se pare mult mai superioara decat cea "IOS". La IPhone dezavantajul e ca totul se cam plateste ( ma refer la aplicatii, etc. ) Daca as avea de ales dintre un IPhone si un Samsung Galaxy, clar alegerea ar fi Samsung.

| georgescumircea a răspuns:

Samsung galaxy

| Cristi22222 a răspuns:

Iphone e mai performant are mai multe aplicatii si are si un design revolutionar

| dacyan22 a răspuns (pentru Cristi22222):

Este? multe apps din store Apple is pe bani + ca daca l-ai scapat pe jos, si ti se sparge Gorila Glass (protectia de sticla) poti sa-l schimbi doar cu display complet care costa in jur de 500ron, merita apoi?

| EdiKissMe a răspuns:

Daca vrei iPhone atunci ia-l pe iPhone5 caci celalalte is varza daca e Samsung ia-l pe Samsung galaxy S 2, 3 sau 4

| dacyan22 a răspuns:

Sincer eu as merge pe Samsung galaxy.Am avut si eu un iphone 4s si l-am scapat pe beton, si i-am spart protectia de sticla si nu poti cumpara doar protectia de sticla ci doar display complet care e vreo 500 de ron. Iphone e doar de figuri si fite pot sa zic, multi zic ca e bun, am vazut cat e de bun.
momentan detin un galaxy s2 si ruleaza foarte bine, o versiune de android 4.1.2,bateria tine fix 1 zi, depinde de utilizare, facebook gaming convorbiri.
Sper ca te-am ajutat