| vasilestratan10 a întrebat:

Isi merita banii Telefonul Meizu M2 mini?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Atunci alege Meizu M2 Mini pentru că și el e bun dar eu aș fi ales Huawei P8 Lite pentru că e firmă mai bună.

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

E o copie fidelă de iPhone. Părerea mea e că nu merită deși specificațiile sunt foarte bune. Dacă vrei îți recomand un telefon la același buget și specificații.

| vasilestratan10 explică (pentru OnuOnulică):

Care este

| OnuOnulică a răspuns (pentru vasilestratan10):

Huawei P8 Lite. Îl poți comanda de aici: http://www.emag.ro/......DZ3LLMBBM/

| vasilestratan10 explică (pentru OnuOnulică):

Problema este ca eu nu sunt din Romania, ci din Moldova, iar in moldova Huawei P8 lite costa cu 100 de roni mai mult

| vasilestratan10 explică (pentru OnuOnulică):

Multumesc

| OnuOnulică a răspuns (pentru vasilestratan10):

Atunci alege Meizu M2 Mini pentru că și el e bun dar eu aș fi ales Huawei P8 Lite pentru că e firmă mai bună.