| Mirabela96 a întrebat:

La abonamentele Orange costa mai putin telefoanele decat la abonamentele cosmote?

2 răspunsuri:
| 33stefy21 a răspuns:

Da costa mult mai putin

| IlAndrei a răspuns:

Depinde de la telefon la telefon. In primul rand conteaza pretul la liber. Nu conteaza daca dai cu 100 lei mai putin la achizitionare, pentru ca restul sumei se imparte la 24 luni(perioada contractului) si se adauga la abonament. de obicei daca aduni si suma asta este mai mult decat daca il iei la liber. Doar nu credeai ca operatorii sunt atat de prosti incat sa piarda bani.