| Andrei907 a întrebat:

La android (4.0.4) se poate pune muzica, filme sau poze cu un program gen itunes?

2 răspunsuri:
| Sn1ckers a răspuns:

Nu, iTunes este pentru iPhone. Cum a spus si Teo, Kies Air (se concteaza prin Wi-Fi, eu asta folosesc si este foarte bun). Bafta!

| teo812 a răspuns:

Kies,probabil ai instalat si pe telefon kies air [daca e mai performant], itunes doar ca al Androidului, gasesti CD-ul in cutia lui sa dand un search pe net cu "kies" si urmezi pasi de la Samsung [acest lucru posibil doar gadgetilor Samsung]