| crazyfun a întrebat:

am si eu o dilema, ca tot romanulaughing Merita sa imi iau un iPad 2 fara 3G, sau mai bine ma orientez spre o tablet ce ruleaza cu Android?
-multi spun ca pe iPad nu pot pune muzica sau poze fara ca aceste sa treaca prin iTunes si ca nu poti descarca aplicatile gratuite fara sa deti un card, este oare asa?

Ar mai fii cateva intrebari mai puerile de pus dar aste poate intr-un mesaj ca sa nu ma fac chiar de rashappy
As dori sa raspund cineva care detine un iPad sau care a detinuhappy pentru ca fi sigur daca merita sa investesc banii in el sau mai bine sa cumapar o tableta cu Androidhappy

2 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Http://laptopnews.ro/the-new-ipad-primele-impresii.html
Uite aici un review la nou iPad! Sper sa iti fie de ajutor! Succes!

| Andreiyi a răspuns:

E mai bun ipadul e mai rezistent decat un pc