| Ro7 a întrebat:

LA care telefoane tine mai mult bacteria iPhone6 say
HTC M8

Răspuns Câştigător
| bogabogdan a răspuns:

Heii, HTC-urile is cunoscute pentru rezistenta baterii.
La HTC One M8 tine aproape de 3 ori mai mult bateria ca si la Iphone 6.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Te referi ca timp de vorbire/stand by sau ca rezistenţă/durabilitate?

Oricum, pentru timp de vorbire/stand by, vezi comparaţia de la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5543&idPhone2=6074

Toate cele bune.

| AirCloud a răspuns:

Htc One M8, clar. Dim cate stiu bateria e mai mare si nu se poate compara cu una de iphone care se stie ca se descarca rapid. Plus ca HTC-urile *mai ales one-urile* sunt telefoane carora le tine bateria.