| DeeaDiDi123 a întrebat:

La cât timp va schimbați telefonul mobil?
Si care este suma minimă și maximă în care vă încadrați?

45 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Frank51 a răspuns (pentru DeeaDiDi123):

Acum am un P30 PRO, am avut, în ordine:
P40 pro
S9
IPhone 6
IPhone 5s
Allview X2

Răspuns utilizator avertizat
| NLS a răspuns (pentru DeeaDiDi123):

Telefon "de batut cuie": Redmi 9T cu 128 stocare (adica e varianta cu memorie UFS 2.2, se misca decent pentru orice task obisnuit, plus biliard si Sudoku).

Telefon pentru poze (cand nu iau DSLR-ul cu mine), banking, concediu, etc: inca. Huawei P10 Plus

Viitorul va fi aproape sigur OnePlus P10 Pro, si sper sa ma tina tot vreo 4-5 ani, caci de Huawei am fost super multumit din toate punctele de vedere.

| shookdazed a răspuns (pentru DeeaDiDi123):

Acum folosesc un Xiaomi 10T Lite

Răspuns utilizator avertizat
| CleanHeart a răspuns:

Cat merge, atat il tin laughing

| Acidburn1 a răspuns (pentru DeeaDiDi123):

Samsung s20 fe

Răspuns utilizator avertizat
| celmaiveselciumpalac6996 a răspuns:

Hei! Eu imi schumb telefonul destul de des. Cand apare unnou model de ifone imediat il iau. Trebuie sa iti si permiti, dar na cine se respecta, poate sa faca un efort minimal ca asta.

| mgtow a răspuns:

3 - 4 ani. 300£ consider suma decenta pentru telefon, mai mult nu merita si nici nu as da. E un dispozitiv electronic facut in China.

Răspuns utilizator avertizat
| mgtow a răspuns (pentru DeeaDiDi123):

Galaxy S8

Răspuns utilizator avertizat
| cristi202 a răspuns:

Unul nou nout la 2 ani de zile. Gratis! Odata cu reinoirea abonamentului. Vodafone sa traiasca! happy