| anonim_4396 a întrebat:

La cat timp va schimbati telefonul? Si la ce pret va cumparati telefoanele? Pana in ce suma?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Personal consider ca o data la 2 anii e ok sa isi scimbi telefonul cu un telefon din generatia respectiva, de exemplu s9 la anul sau s8, nu recomand s7, depinde de cati banii am si cat imi permit, 2000 de ron cam asa as da pe un s8

| Adry05 a răspuns:

Depinde cum merge, cam la 2 ani. In jur de 2000 de obicei.

| relian a răspuns:

Cat costa in RO un iphone X dara nu in milioane zii in lei sau euro dolari ceva daca stii

| SG1995 a răspuns:

Depinde cat ma tine. Suma, n-am cumparat unul peste 100€.

| Aasdfghj a răspuns:

Cam la 2 ani am tot schimbat telefonul fiindca incepea sa nu mai mearga bine, ori se strica. In ultimii ani suma s-a invartit in jurul a 1000 si ceva de lei.

| CleanHeart a răspuns:

Rar pentru ca ma atasez de el, sunt singura din familie care isi schimba telefonul odata la 2 ani bineinteles daca se sparge altfel sunt sanse sa il tin si 20 de ani laughing

| Nevroza a răspuns:

Nu des si nici nu investesc. Cel mult 1000 de lei, nu cred ca merita mai mult si in plus nu il iau pentru fite.

| Kyttynna a răspuns:

Il schimb in 3-4 ani. Buget alocat 1000 lei. De obicei iau cam in 800 lei.

| Daniel_Dan_1997 a răspuns:

2, acum am loat Lenovo k6 note sunt foarte mulțumit de el e 1000 lei, alt telefon nu ti-as recomanda

| εdωαrd27 a răspuns (pentru Daniel_Dan_1997):

Am acelasi telefon si sunt foarte multimit de el, la capitolul jocuri este blana si la multimedia n-am ce comenta. Recomand tuturor acest telefon.