| RAY a întrebat:

La ce interval de timp vă schimbați telefonul mobil?

11 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ultimele 3 telefoane le-am cumparat de noi, la interval de 4 ani.
Cand cumparam sh-uri, le schimbam mai repede.

| Freya1 a răspuns:

Cand mi se strica il schimb acum depinde...

| Frank51 a răspuns:

Maxim 2 ani, mai repede daca se strica.

| Hammurabi a răspuns:

Am un Samsung Galaxy Note 4 de aproape 4 ani și încă nu simt nevoia să-l schimb.

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Si nu se blocheaza? raspunde rapid la comenzi?

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Merge perfect, dar i-am dat de vreo două ori factory reset când începea să răspundă mai greu la comenzi.

| Lioana a răspuns:

Ultimul l-am schimbat dupa 5 ani. Altele mai repede. Depinde de calitatea telefonului.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Eu la 4-5 ani daca nu se strica singur.

| syd a răspuns:

20ns

| Golyat18 a răspuns:

Am avut un Wiko de rahat, cumparat din Italia cu 59 €. Apoi l-am stricat si mi-am luat un LG la mana a doua, pe care trebuie sa il schimb curand

| MihneaAndrei2007 a răspuns:

Eu il schimb la 2-4 ani... dar tu poti sa il schimbi la 2 ani