| InVisible99 a întrebat:

La Huawei care e diferenta dintre lite si modelul clasic, doar acei GB? M-am uitat la descrieri si chiar nu mi se pare o diferenta asa mare tehnic, insa la bani e chiar mare

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai difera si procesorul si spatiul de stocare si camera

| Sn4k3 a răspuns:

E o diferenta mare, procesor, gb ram, memorie, baterie, camera etc

| Bobby711 a răspuns:

Lite la Huawei e ca mini la Samsung sunt variante mai slabe ale telefonului de obicei au ecranul mai mic, rezolutie mai slaba, mai putini gb memorie si mai putini rami, o camera mai proasta, procesor mai slab etc depinde la ce telefon te referi p8 lite? p9 lite?