| anonim_4396 a întrebat:

La internetul pe mobil de la Vodafone, cum e mai bine : sa navighezi pe navigatorul telefonului ( Vodafone.) sau sa navighezi pe opera mini? ca pe siteul vodasfone scria ceva de consumarea mai putin din trafic.

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Pe Vodafone consuma mai putin..pe opera cam mult.

| RobySz98 a răspuns:

Sa stii ca pe navigatorul telefonului consuma mai putin trafic! am stat 1 ora si mi-a luat numa 1 mb si un pic

| Rety_Petry_1992 a răspuns:

Salut,depinde de modelul telefonului....eu spre exemplu cu un galaxy fit 10 mb ii termin in maxim 2-3 minute....deci cred ca ai inteles ce vreau sa zic big grin