| riki10004 a întrebat:

La iPhone 5c, daca nu imi mai citeste cartela ce pot sa fac? Imi apare in dreapta sus "Vodafone" si am toate contactele, doar ca atunci cand sun apare "Cellular network not aviable".

2 răspunsuri:
| Ivy86 a răspuns:

Schimba cartela. Probabil e uzata. Te duci la Vodafone și îți dau ei una noua fără sa iti pierzi numărul.

| cliviuv a răspuns:

In cazul in care ai incercat cu alta cartela si problema persista, urmatoarea problema este modemul de pe placa. La iphone 5c il poti repara la cei de la repargo.
Intra pe site la ei intai si verifica exact daca te pot ajuta: www.repargo.ro