| GhitaAndrei2000 a întrebat:

La Samsung note 20 ultra se poate imprima anumite chestii pe ecran? Am auzit ca numai la ecranele Amoled se intampla.

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Chestia asta se poate aplica la orice telefon cu Amoled, este vorba de suprasolicitarea pixelilor si presupun ca se intampla in anumite circumstante, nu mereu, e improbabil sa ti se intample.

| Zuzu1991 a răspuns:

Wow, mai lasa bautura ca iti face rau
Samsung note 20 ultra ARE amoled:
https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note20_ultra-10355.php
DISPLAY Type Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+

treaba aia se poate intampla la orice cu oled
insa, trebuie sa ai continuu in acelasi loc, timp de zile in sir o imagine ca sa se imprime... e cazul la tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate doar dupa mult timp... Mai pateam la un S, dupa ce stateam mult cu waze-ul si ieseam mult din el inca vedeam cateva urme din ce era alb inainte, ca aveam imaginea de fundal cu negru.