| DreezyD a întrebat:

La telefonul Allview P5 Quad am card micro SD. Toate bune si frumoase, insa cand dau sa setez o melodie de pe card ca ringtone, se reseteaza la default daca imi inchid telefonul, sau chiar se schimba cu o alta melodie din card fara ca eu sa-i fac nimic. Am incercat sa fac in telefon un folder numit "Ringtones", am bagat melodia acolo dar tot nu mi-o vede. Nu stiu ce sa fac. Va rog sa ma ajutati!

1 răspuns:
| AlexL28 a răspuns:

E recomandat sa folosesti ringtonul initial pentru ca consuma mai putina baterie si ram big grin