| Zeed123 a întrebat:

Am cumparat un Allview P7 Seon recent si are cateva chestii pe care nu le suport. In primul rand cand downloadez ceva de pe internet sa zicem o melodie sau un fisier acel download nu se duce in fisierul cu descarcari. In schimb se duce intr-un folder default numit My Favorites. In plus nu pot schimba numele folderului si nici nu exista vreo setare pentru asta. Cei care aveti telefonul acesta va rog sa raspundeti si sa imi spuneti daca aveti o solutie Multumesc!

3 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Am un Allview asemanator. Pai intra in fisierele tale in acel folder in care se duce si de acolo le poti muta oriunde vrei. La Allview-ul E3 Sign al meu se duce in download. De acolo le mut unde vreau. La fel poti face si tu!
Bafta.

| Zeed123 explică (pentru FlorinCiokan):

Da dar pe mine asta ma deranjeaza. Ca se duce in My Favorites si nu in downloads unde ar trebui sa fie toate fisierele instalate. Si as putea sa mut fisierele dar dureaza ceva

| FlorinCiokan a răspuns (pentru Zeed123):

Pai dupa cum am zis din My Favorites le muti unde vrei.
Nu dureaza mult. Asta nu e motiv sa nu le muti laughing