| NakaTaka a întrebat:

La telefonul meu Huawei U8180, cand apas pe butonul home nu merge. De ce?

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

Daca mai ai garantie la telefon, ar trebui sa fie reparat gratis de cei de la service!

5 răspunsuri:
| Darius392 a răspuns:

Iti recomand sa mergi la cineva priceput, specialist.
Fuunda?

| NakaTaka explică (pentru Darius392):

Si imi dai tu bani?

| Darius392 a răspuns (pentru NakaTaka):

Ce-ai ma?
N-ai garantie?

| LTAA a răspuns (pentru NakaTaka):

Daca mai ai garantie la telefon, ar trebui sa fie reparat gratis de cei de la service!

| Melisuca2 a răspuns:

L-ai butonat si ai stat prea mult pe el si de acea nu ii mai merge touchul.Du-l inapoi de unde l-ai cumparat si ei o sa ti-l repare. Funda? happy

| NakaTaka explică (pentru Melisuca2):

Da nu e touch ma! E buton buton si nu l-am butonat ca e o rabla ce merge greu.