| andy2000 a întrebat:

La un telegon Samsung galaxy Ace poti baga android de 4.1, desi el are 2.3.6?

5 răspunsuri:
| Andy_Andrey_1994_N4dY a răspuns:

Cred ca da, depinde de situatie, ar trebui sa incerci, cred ca Samsung a oferit un upgrade oficial la android 4.1.2 sau android 4.2.2.

| Motanul15 a răspuns:

Nu ca e un telefon prea slab si ar da in laguri

| maryans1010 a răspuns:

Diferente este foarte mare, oricum nu cred ca se poate sa.i faci un asemenea update. Versiunea sistemului de operare pe care o are telefonul a fost pusa pentru ca procesorul si celelalte componente hardware sa se "inteleaga" cat mai bine, adica atat poate duce.

| Pop_Naty_1996 a răspuns:

Da ar merge android 4.1 dar ar avea lag.

| ChitanuEfim a răspuns:

De pus, poate s-ar putea, dar o sa se miste ca o rima constipata...nu incerca