| MrCristian a întrebat:

Laptopul se stirca daca stai in fiecare zi pe el 2ore?
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Hikarie a răspuns:

Nu e nici o problema.
La mine laptop-ul functioneaza non-stop de aproape 2 ani si e perfect ok. Nu are nici o problema.

| andrei1993a a răspuns:

Nu-ti face griji laughing al meu e aprins de vreo saptamana, asa il tin mereu, ii mai dau cate un restart uneori, il am de aproape 2 ani, inca mai are garantie daca ia foc mi-l repara moca laughing

| Ellena20 a răspuns:

Dupa un timp, fiecare laptop/computer se strica.
Insa 2 ore pe zi, nu are ce sa ii cauzeze.
Eu stau mai mult de 2 ore pe zi pe laptop si il am de 1 an jumate si nu a patit nimic happy

| BlackDemon2 a răspuns:

A meu il las zi si noapte si nu se strica...dar tu 2 ore big grin