| auDgEORGeUmbre a întrebat:

LG G2 MINI sau Samsung Galaxy s3?

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Eu am avut un Samsung Galaxy S3 până acum o săptămână, când mi-am luat S4-ul.
Am fost foarte mulţumită de el, făcea imagini de calitate, jocurile mergeau fără întrerupere, muzica se auzea foarte bine.
Singura problemă pe care am avut-o era aceea că bateria ţinea doar o zi. Dar sunt sigură că aşa se întâmplă la toate Smartphone-urile dacă le butonezi mult. Adevărul e că eu îl butonam cam des...
Şi LG G2 Mini mi se pare a fi o alegere bună, însă, să nu uităm că S3-ul a fost un telefon de top, şi încă este unul dintre cele mai bune.
Deci eu aş alege S3-ul. Oricum, decizia îţi aparţine, mai documentează-te şi mai vezi ce spun şi ceilalţi. Sper să fii încântată de alegerea pe care o vei face, indiferent care ar fi aceea.

Toate cele bune!

1 răspuns:
| HeLeFTWz a răspuns:

Eu unul am mai multa incredere in Samsung, are componente de calitate sunet/video bun si performanta mare... deci s3 big grin