| Cornelia_Cornelia_1978 a întrebat:

M-i-am facut cont pe my Vodafone si acuma nu mai primesc facturile in posta cum trebuie sa procedez?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Factura o primești pe mail. Sau intri pe contul tău myvodafone și ai și acolo detaliile.

| LTAA a răspuns:

Probabil factura vine pe E-Mail.

| MilkyWAY3027 a răspuns:

Uite aici http://www.bit.ly/vdf_asistenta raspunsul la intrebare

| MilkyWAY3027 a răspuns (pentru MilkyWAY3027):

Eu nu inteleg ce vrei sa faci? vrei sa ai "my Vodafone" si sa primesti doar factura electronica? (pe Mail si in "my Vodafone") sau vrei sa ai "my Vodafone" si sa primesti in continuare factura prin posta? Oricum intra pe link-ul de mai sus si citeste ce scrie la "Asistenţă"(Factură şi plată), ai raspunsul si pentru activare si dezactivare factura electronica si unde gasesti factura electronica.

| dodoc a răspuns:

Pai le primesti pe site drect le vezi acolo direct de aia nu le mai primesti