| LexieG a întrebat:

Ma gandeam sa imi iau un telefon Samsung Chat S3570. Ce parere aveti despre el? Oare se poate intra pe Facebook de pe el?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon este foarte SLAB - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/samsung_ch@t_357-4931.php

Se poate intra şi pe Facebook...

Chiar dacă este ieftin ( 300 lei ), NU ţi-l recomand!

Dacă vrei un telefon mai ieftin, dar care să-şi MERITE banii, atunci cumpără următorul model :
http://www.allview.ro/produse/telefoane/lista-telefoane/a4all/specificatii/

Toate cele bune.

| MiSSyoUNow a răspuns:

Se poate intra, dar ecranul este mic, deci se vede mai mic decat la un telefon touch screen. Este un telefon bun, la care principalul avantaj este ca poti scrie foarte repede mesaje si poti cauta foarte repede informatii. Batefia nu este slabuta deloc, dar ai grija mare cum il formatezi. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| lavandalia a răspuns:

E bun si da se poate