| PinkSugar a întrebat:

Cine are telefon Samsung chat@335 ce parere aveti despre el?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Telefoanele Samsung sunt foarte bune.La urma urmei, trebuie sa fie bune pentru ce iti trebuie tie:apeluri, mesaje si poze, nu?happy

| PinkSugar explică (pentru anonim_4396):

Da

| anonim_4396 a răspuns (pentru PinkSugar):

Ok.happy

| Dan1989P a răspuns:

Buna! Euu personal, cred ca toate telefoanele Samsung sunt utile.Au tot de iti trebuie daca nu este acasa sau daca nu esti echipat cum trebuie!

| onutzaskumpik a răspuns:

Eu am si este foarte bun! Consider ca Firma Samsung este cea mai buna in telefoane. In plus sunt utile au o gramada de aplicatii si sunt extrem de frumoase! Si in plus nu sunt nici prea scumpe... Convenabile...