| Bettybeatrice1919 a întrebat:

Bineeee. Un parinte i-a pus control parental unui coleg pe telefon pe magazin playlaughing. El a vrut sa si instaleze o aplicatie si nu l a lasat din cauza controlului parental activat. Apoi si a instalal aptoide si a putut downloada aplicatia respectia. Parintele sau poate afla prin intermed. Contr parent. De pe magazin google play?laughing)))

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu. Iti arata doar ce e inatalat prin Play.

| cfrtobias a răspuns:

Faza e cred ca o dezinstalat aptoide? sa nu lase urme dupa sau tot are in memoria telefon aplicatia

| iAMVi a răspuns:

De ce să mai descarci și Aptoide? Scrii numele aplicației și la final apk, bifezi să instalezi din surse externe și gata.