| CristiiMușat a întrebat:

Mai am 1500 de sms si munute pe Vodafone si 50 internationale si 20 de zile valabilitate, de ce imi spune ca am credit insuficient sa-mi sun prietenii?

Răspuns Câştigător
| DelphhiN a răspuns:

Probabil e o eroare de la ei, eu am patit ceva asemanator imi puteam suna prietenul darcand doream sa sun un alt numar din Vodafone imi spunea ca nu am minute sa mi reincarc contul. suna la 222 apel gratuit sau 0372.02. 2222 apel taxabil
daca nu reusesti sa iei legatura cu ei asa incearca alte numere aici
https://www.vodafone.ro/......controller

1 răspuns:
| OaiaNinjalău a răspuns:

Ai verificat inca o data cate minute mai ai?