| intrebcenustiu a întrebat:

Merita cumparat un Iphone 11 cu sanatatea bateriei la 90%? Cam cate ore tine bateria?

5 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Merita tinuti banii decat sa dai banii pentru o alta porcarie de telefon... Nu inteleg de ce e atat de important sa avem ultimul model de telefon, masina, haine, etc.

| Werrich a răspuns (pentru Sophieka):

E snobism.
snob, ~oabă [At: ALEXI, W. / V: snobă sf, af / Pl: ~i, ~oabe / E: fr snob, eg snob] 1 smf Persoană care admiră și imită fără rezerve, exagerat și fără discernământ tot ceea ce este la modă. 2 a (D. oameni și manifestările lor) Care denotă snobism

| Sophieka a răspuns (pentru Werrich):

Albert Einstein: " Imi e teama de ziua cand tehnologia va inlocui interactiunea umana. Lumea va avea o generatie de IDIOTI "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat cere pe el?

| CosmiinTezeu a răspuns:

Am iPhone 11 dar l-am luat nou! Sunt mulțumit de el am starea bateriei de 95. % dacă cere mai mult de 3000 de lei pe el nu are rost. Mai bine i-ați unul nou!?