| torzitza a întrebat:

Maine merg sa imi cupar un nou telefon mobil.Ce telfon imi recomandati pana in 400 de lei?

11 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi DIVERSE modele de telefoane la linkul :
http://www.evomag.ro/......ansata.php

http://www.emag.ro/telefoane-mobile/pret,intre-0-si-400/sort-priceasc

Toate cele bune.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi pe gama Nokia.
Pa, pa.

| supermamici a răspuns:

Samsung Hello Kitty: http://timez.ro/samsung-s5360-galaxy-y-hello-kitty/.

Daca vrei sa faci abonament vezi oferta RDS-ului.

| InVisible99 a răspuns:

Este la Orange la abonament de 15 euro, Samsung Galaxy Ace e foarte fain si e 85 euro, cauta pe site-ul lor mai multe.

| Different69 a răspuns:

Telefon fix

| NotToday a răspuns:

Samsung Galaxy Ace

| george232323 a răspuns:

Pai daca vrei android nu prea ai multe optiuni.
Telefon mobil Nokia 306 Asha Dark Grey

Telefon Mobil Samsung C3310 Silver

Telefon mobil Nokia 305 Asha, Dual SIM, Red

Telefon mobil Nokia C2-06, Dual SIM, Graphite

Telefon mobil Gigabyte GSmart G1310

| Cătălin1309 a răspuns:

Cu touchscreen sau qwerty?

| Cătălin1309 a răspuns:

Cu touchscreen: Nokia 306 Asha, cu 30 lei in plus iti iei un Galaxy Pocket...
Qwerty: Iti recomand Nokia C3-OO, il am si eu si e ca lumea

| AnaMaria101 a răspuns:

Nu prea ai multe optiuni cu doar 400 de lei. Daca vrei un telefon mai performant (cu siguranta vrei) iti propun sa mai pui 100 de lei si sa iti iei un Samsung Galaxy mini de pe www.emag.ro deoarece nu stiu daca tot 500 de lei costa la liber. E foarte bun, si eu detin unul. Ti-l recomand!