| B06DAN a întrebat:

Merge sa folosesc Nokia Lumia 520 pe post de camera web? Daca da, cum? Multumesc!

4 răspunsuri:
| Mihaitza009 a răspuns:

Da poti dar iti trebuiesc niste programe speciale pe internet fara de care nu poti folosilumia ca pe camera dar trebuie ca acel program sa aiba platforma pentru windows phone

| B06DAN explică (pentru Mihaitza009):

Si de unde iau programele?

| Mihaitza009 a răspuns (pentru B06DAN):

Sincer nu stiu nici eu de unde iei programele mie mi le-a facut la un service

| oPeL68 a răspuns:

Salut. Nu poti. Nu cred ca exista vreo aplicatie pentru asta pe Windows Mobile.
http://discussions.nokia.com/......-p/2061340