| anamariaa345 a întrebat:

Merge să sun pe cineva dacă nu mai are cartela in telefon? Adică gen daca imi apare că sună că stiu ca de răspuns nu poatelaughing

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu are cartela nu apare ca sună.

Bula
| Bula a răspuns:

Nu.
Telefonul fara cartela "nu stie" cine (ce numar) este. Numarul este pe cartela SIM.
Te poate suna cineva doar daca are cartela activa (adica are minute disponibile).
Tu poti suna un numar activ, chiar daca nu mai are minute disponibile (sau i-a fost inchis telefonul pentru neplata abonamentului).

| cfrtobias a răspuns:

Poti suna da ii intra robotul lui/ei de are sau daca n-are tot suna