| mirunaaa96 a întrebat:

Soramea are un telefon Reyo si butonul de pornire ii merge foarte greu, trebuie sa apese de vreo 10 ori pe el ca sa se aprinda telefonul, poate sa faca ceva ca sa-i mearga?

2 răspunsuri:
| Andreea555012 a răspuns:

Si eu am avut aceeași problema cu telefonul meu si după mi S-a stricat. Mai bine sa i-l ducă la reparat pentru ca dacă tot Apasă pe el de multe ori butonul poate sa nu mai meargă si telefonul sa ti se tot restarteze ( si cazul meu ). Vezi ce zic cei de la service.

| KilluaZoldyck a răspuns:

Trebuie dus la reparat. Eu am aceeasi problema la LG-ul meu si din cauza ca ma sacaia l-am dus n-am avut ce face.